Pobyt zdrowotny

Od 2009 roku nasze obiekty posiadają wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne !!! Popraw kondycję, wzmocnij odporność, układ oddechowy – zdrowie najważniejsze !

Ferie Zimowe

Zapraszamy na czas ferii zimowych! Okoliczne stoki narciarskie oferują szeroką gamę tras zjazdowych dla mniej i bardziej zaawansowanych narciarzy. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Po Feriach Zimowych

Nie lubisz tłoku na stokach? Wolisz wypoczynek poza szczytem sezonu? Zapraszamy w okresie poza feriami.  Okoliczne stoki narciarskie oferują szeroką gamę tras zjazdowych dla mniej i bardziej zaawansowanych narciarzy. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wczesna wiosna w Tatrach

Wczesna wiosna, cisza i spokój wśród budzącej się do życia natury. Jedyny czas gdy można zobaczyć fioletowe łąki pełne krokusów. Ten widok jest jedyny w swoim rodzaju!

Poza sezonem

Nie lubisz tłoku? Wolisz wypoczynek poza szczytem sezonu? Zapraszamy na wypoczynek. Wykorzystaj swój urlop aby naładować akumulatory i aktywnie go spędzić. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa specjalny pakiet pobytowy.

Święta Wielkanocne 2022 r. Murzasichle - Zakopane MEGA PROMOCJA

Zapraszamy do naszego kurortu wypoczynkowego, położonego w malowniczej miejscowości Murzasichle. Zachęcamy do skorzystania z oferty Święta Wielkanocne 2022 r. Murzasichle - Zakopane MEGA PROMOCJA

Weekend Majowy

Serdecznie zapraszamy na Majówkę. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, trzydaniowe obiadokolacje oraz bezpłatny parking i dostęp do internetu pozwolą na spokojny odpoczynek w malowniczo położonej miejscowości Murzasichle. Dodatkowo dla naszych gości zniżka 10% na wycieczki OtoTatry

Weekend Czerwcowy

Czerwiec to doskonały czas na piesze wędrówki po Tatrach. W pełni wybudzona po zimowym śnie przyroda zachwyca i urzeka. Zachęcamy do pieszych wędrówek i aktywnego wypoczynku! Serdecznie Zapraszamy na długi weekend czerwcowy (Boże Ciało). Spędź je pod Tatrami w malowniczym Murzasichle. Śniadanie w formie bufetu, wygodne łóżka oraz bezpłatne Wi-Fi w cenie. Dodatkowo dla naszych gości zniżka 10% na wycieczki jednodniowe.

Jesień w Tatrach

Posezonowy spokój i cisza z dala od masy turystów. Przepiękne kolory jesieni oraz wciąż słoneczna pogoda to najlepsze powody aby spędzić ten czas wśród podtatrzańskich hal.

Boże Narodzenie 2022

Najważniejszy wspólny czas dla rodzin musi być niezapomniany. Gwarancja opadów puszystego śniegu jest solidnym argumentem dla Bożego Narodzenia w podhalańskim Murzasichle koło Zakopanego!

Sylwester 2022/2023

Zapraszamy do naszego kurortu wypoczynkowego, położonego w malowniczej miejscowości Murzasichle. Bal Sylwestrowy oraz ognisko z muzyką góralską w cenie