Oferta dla osób indywidualnych

Ferie Zimowe

Zapraszamy na czas ferii zimowych! Okoliczne stoki narciarskie oferują szeroką gamę tras zjazdowych dla mniej i bardziej zaawansowanych narciarzy. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Po Feriach Zimowych

Nie lubisz tłoku na stokach? Wolisz wypoczynek poza szczytem sezonu? Zapraszamy w okresie poza feriami.  Okoliczne stoki narciarskie oferują szeroką gamę tras zjazdowych dla mniej i bardziej zaawansowanych narciarzy. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wczesna wiosna w Tatrach

Wczesna wiosna, cisza i spokój wśród budzącej się do życia natury. Jedyny czas gdy można zobaczyć fioletowe łąki pełne krokusów. Ten widok jest jedyny w swoim rodzaju!

Jesień w Tatrach

Posezonowy spokój i cisza z dala od masy turystów. Przepiękne kolory jesieni oraz wciąż słoneczna pogoda to najlepsze powody aby spędzić ten czas wśród podtatrzańskich hal.

Święta Wielkanocne 2024

Zapraszamy do naszego kurortu wypoczynkowego, położonego w malowniczej miejscowości Murzasichle. Zachęcamy do skorzystania z oferty Świąt Wielkanocnych 2024 r.

Weekend Majowy

Serdecznie zapraszamy na Majówkę. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, trzydaniowe obiadokolacje oraz bezpłatny parking i dostęp do internetu pozwolą na spokojny odpoczynek w malowniczo położonej miejscowości Murzasichle. Dodatkowo dla naszych gości zniżka 10% na wycieczki OtoTatry

Weekend Czerwcowy

Czerwiec to doskonały czas na piesze wędrówki po Tatrach. W pełni wybudzona po zimowym śnie przyroda zachwyca i urzeka. Zachęcamy do pieszych wędrówek i aktywnego wypoczynku! Serdecznie Zapraszamy na długi weekend czerwcowy (Boże Ciało). Spędź je pod Tatrami w malowniczym Murzasichle. Śniadanie w formie bufetu, wygodne łóżka oraz bezpłatne Wi-Fi w cenie. Dodatkowo dla naszych gości zniżka 10% na wycieczki jednodniowe.

Poza sezonem

Nie lubisz tłoku? Wolisz wypoczynek poza szczytem sezonu? Zapraszamy na wypoczynek. Wykorzystaj swój urlop aby naładować akumulatory i aktywnie go spędzić. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa specjalny pakiet pobytowy.

Pobyt zdrowotny

Od 2009 roku nasze obiekty posiadają wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne !!! Popraw kondycję, wzmocnij odporność, układ oddechowy – zdrowie najważniejsze !

Boże Narodzenie 2023

Najważniejszy wspólny czas dla rodzin musi być niezapomniany. Gwarancja opadów puszystego śniegu jest solidnym argumentem dla Bożego Narodzenia w podhalańskim Murzasichle koło Zakopanego!

Sylwester 2023/2024

Zapraszamy do naszego kurortu wypoczynkowego, położonego w malowniczej miejscowości Murzasichle. Bal Sylwestrowy oraz ognisko z muzyką góralską w cenie